Kongres „Logistyki Służb Mundurowych”

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa – instytucja przynależąca do ZPP – zaprasza na III edycję Kongresu „Logistyki Służb Mundurowych”.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 12-13 maja br. w hali EXPO-Łódź znajdującej się przy al. Politechniki 4 w Łodzi. W ramach wydarzenia odbędą się również Targi „Logistyki Służb Mundurowych” organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Koszt udziału w Kongresie wynosi 125 zł brutto. Kwota ta obejmuje udział w seminariach oraz panelach dyskusyjnych odbywających się w ramach Kongresu, lunch podczas dwóch dni Kongresu oraz wejście na Targi.

Wydarzenie jest jedyną w Polsce inicjatywą, która w sposób kompleksowy pokazuje możliwości i zasady współpracy ze Służbami Mundurowymi, w tym ze Służbą Więzienną, Strażą Pożarną, Policją, Służbą Celną oraz Żandarmerią Wojskową. Uczestnicy imprezy będą mieli jedyną okazję do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami zaopatrzenia Służb Mundurowych w Polsce i jednocześnie szansę na rozpoczęcie kontaktów biznesowych z wiarygodnym partnerem.

Podczas Kongresu odbędą się seminaria oraz panele dyskusyjne między innymi dla firm: – eksportowych, – budowlanych, – informatycznych, – gastronomicznych, – medycznych, – farmaceutycznych.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zaangażowania się się w Kongres jako Sponsor wydarzenia. Sponsorem może być każda firma, która przeznaczy na organizację Kongresu 500 zł. Firmy, które zdecydują się na wsparcie inicjatywy otrzymają możliwość rozstawienia roll-upów na jednej z sal Kongresu oraz zamieszczenia materiałów promujących firmę wśród pakietów przekazywanych uczestnikom Kongresu. Firmy, które zainteresowane są szerszą ofertą sponsorską mogą zapoznać się z nią w załączonym dokumencie („oferta sponsorska”).

Rejestracja. Kliknij TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!