Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

 ​ul. Krzysztofa Gotowskiego 6/17, 85-030 Bydgoszcz

 ​(52) 525-19-20

 ​(52) 525-19-21

 ​biuro@wojsko.media.pl

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Uzbrojenia „Zbroja i Bespieka Kijów 2017”

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż są już w naszej dyspozycji (na naszym stoisku grupowym) zarezerwowane stanowiska na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa i Uzbrojenia „Zbroja i Bespieka Kijów 2017” (Ukraina).

Polskie firmy, uczestnicy poprzedniej edycji, cieszyły się zainteresowaniem specjalistów oraz wieloma spotkaniami i rozmowami handlowymi. Filmy z zeszłorocznych Targów możecie Państwo obejrzeć na www.youtube.com wpisujac „Zbroja i Bespieka (lub Arms& Security Kiev 2016).

Są to najbardziej prestiżowe targi wyposażenia, techniki, uzbrojenia i logistyki, które wizytuje ogromna liczba specjalistów z różnych krajów. Informujemy, że nasze stoisko znajduje się w pobliżu stoiska Ministerstwa Obrony Narodowej Ukrainy i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy w hali
głównej targów.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Prosimy o pilne zgłoszenie uczestnictwa w formie pisemnej do naszego biura.

Dokumentacja prezentowana na targach winna być przetłumaczona na j. ukraiński lub rosyjski bądź angielski. W przypadku tłumaczenia na język rosyjski – zlecenia można składać do naszego biura.

Należy przygotować prezentację wyrobów (wersja filmowa z dubbingiem – lista dialogowa w j. rosyjskim albo angielskim lub wersja prezentacji komputerowej (Power Point) z tekstami w j. rosyjskim lub angielskim do prezentacji na monitorze na Państwa lub naszym stoisku.Prezentacja może również być przygotowana na płycie CD do rozdawania zainteresowanym firmom. Oprócz w/w mogą Państwo przygotować oczywiście materiały drukowane – języki jak wyżej.

Proszę mięć na uwadze, iż na Targach będą obecni specjaliści z MON Ukrainy, MSW i Ministerstwa
d/s Kryzysowych.

Prosimy o zapoznanie się z załącznikami oraz kontakt z Biurem Stowarzyszenia.
Karta zgłoszenia
Informacje dodatkowe