Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

 ​ul. Krzysztofa Gotowskiego 6/17, 85-030 Bydgoszcz

 ​(52) 525-19-20

 ​(52) 525-19-21

 ​biuro@wojsko.media.pl

Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności „LOGIS – MIL 2016” w Bydgoszczy – Patronat Honorowy Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych

Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności „LOGIS – MIL 2016” w Bydgoszczy - Patronat Honorowy Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych

wojskopolskie.png  mon_1.jpg  logo-iwsz.jpg

Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności „LOGIS-MIL 2016”, które odbędą się w Bydgoszczy, w dniach 28-29 czerwca 2016 roku, w obiektach Artego Arena. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem w imieniu  Ministerstwa Obrony Narodowej objął Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Pan  gen. bryg. Dariusz Łukowski.

Bydgoszcz jest miejscem szczególnie predysponowanym do promocji oferty produkcyjnej z uwagi na istniejącą w tym mieście infrastrukturę logistyki mundurowej. Tu bowiem zlokalizowane są siedziby: Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej, jednego z największych w siłach zbrojnych Wojskowego Ośrodka Gospodarczego, Rejonowego Zarządu Infrastruktury, dwóch Szpitali Wojskowych  oraz  JFTC (Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO), Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych oraz Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. W Bydgoszczy istnieją również szeroko rozbudowane struktury zarządzania kryzysowego i jednostek służb bezpieczeństwa wewnętrznego Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Służb Granicznych.

Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności „LOGIS-MIL 2016” – to profesjonalna propozycja skierowana do przedsiębiorstw, których oferta produkcyjna adresowana jest do sektora służb mundurowych w Polsce. To szansa na promocję własnych produktów i usług również dla małych i średnich firm zainteresowanych  tym rynkiem. Specjaliści, eksperci i piony dowódcze tychże instytucji oraz Państwo – jako Wystawcy – na „Logis-Mil 2016”, będziecie mogli prezentować własne wyroby oraz dokonać wymiany doświadczeń i zapoznać się z oczekiwaniami służb mundurowych spełniającymi ich swoiste oczekiwania.

W czasie targów organizowane będą panele dyskusyjne z udziałem Wystawców oraz ekspertów i praktyków reprezentujących środowiska resortów mundurowych na tematy najbardziej przydatne w zakresie oczekiwań i wymogów jakie wojsko oraz pozostałe służby mundurowe stawiają przed producentami i usługodawcami. Równolegle odbywać się będą również towarzyszące Targom pokazy sprawnościowe formacji grup specjalnych oraz wystawa współczesnego i historycznego sprzętu wojskowego. Niewątpliwie atrakcją okażą się sobotnie pokazy historyczne grup rekonstrukcyjnych.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Targach Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności    „LOGIS-MIL 2016”. Do Państwa dyspozycji oddajemy atrakcyjny i nowoczesny obiekt wystawienniczy. Warunkiem uczestnictwa w „LOGIS-MIL 2016” jest przesłanie do biura Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych wypełnionych dokumentów zgłoszeniowych (patrz zał. 3) do dnia 3 maja 2016 roku.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i w przypadku zapytań prosimy o kontakt:

 

Biuro Targów „LOGIS – MIL 2016”:

Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

Wełniany Rynek 9/5B, 85-036 Bydgoszcz;

tel.:  52 525 19 21; 52 525 19 20

e-mail: biuro@wojsko.media.pl