Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

 ​ul. Krzysztofa Gotowskiego 6/17, 85-030 Bydgoszcz

 ​(52) 525-19-20

 ​(52) 525-19-21

 ​biuro@wojsko.media.pl

Protector Fence Sp.z o.o. na targach Perimeter Protection w Norymberdze

Firma Protector Fence Sp.z o.o. , będąca spółką córką Partner Systems Sp.z o.o., w dniach 17-19.01.2023. zaprezentowała, między innymi  swoje wyroby z drutu ostrzowego, na targach Perimeter Protection w Norymberdze.

 

Produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Szczególną uwagę zwracało nasze opatentowane ostrze Ultra Short i Ultra Medium cechujące się znacznie wyższą agresywnością w stosunku do innych rodzajów ostrzy obecnych na rynku. Ponadto oferowana przez nas 5-cio letnia gwarancja na tego rodzaju ostrze  ( wykonanie w ocynku ) spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.

 

Ponadto na naszym stoisku można było zapoznać się z zawansowanymi systemami zabezpieczeń obiektów , w tym infrastruktury krytycznej , cechujących się dożywotnią gwarancją na sensory, jak również zerowym poziomem fałszywych alarmów. Zaprezentowane systemy mogą być instalowane zarówno do już istniejących systemów zabezpieczeń, podnosząc tym samym ich skuteczność jak również jako niezależne systemy.

 

Oferty produkcyjne Partner Systems to synonim jakości, profesjonalnej obsługi i gwarancji , która w dzisiejszych czasach jest kluczowa dla projektów i ich realizacji.

 

Partner Systems Sp. z o.o. jest podmiotem wspierającym nasze Stowarzyszenie.