Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

 ​ul. Krzysztofa Gotowskiego 6/17, 85-030 Bydgoszcz

 ​(52) 525-19-20

 ​(52) 525-19-21

 ​biuro@wojsko.media.pl

2018 – VI Edycja Konkursu LBP

      logo LBP srednie1jpg              logoBBNbeznapisusrednie1jpg

 

 

Nagroda i tytuł „Lider Bezpieczeństwa Państwa” to Honor i Prestiż 

 

Jesteś wśród najlepszych!  

 

 

Realizacja, kolejnej edycji   Ogólnopolskiego   Konkursu pn.  „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2018″ została rozpoczęta.  Organizatorem   Konkursu   jest   Stowarzyszenie   Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych z siedzibą w Bydgoszczy.

Uroczysta   Gala   Wręczenia   Nagród, której Honorowego Patronatu udzielił Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pan min. Paweł Soloch – zaplanowana jest na dzień 21 czerwca 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie

 

Konkurs adresowany jest   do   firm,   istytucji   i   instytutów   naukowo-badawczych oraz wyższych   uczelni,   których     oferta   znajduje,   bądź może   znaleźć potencjalne zastosowanie w obszarach szeroko pojmowanego bezpieczeństwa i obronności. Ocenie – jak co roku – podlegają innowacyjne wyroby, usługi             i projekty. W tej kategorii zostaną przyznane nagrody za innowacyjny produkt „Lider Bezpieczęństwa Państwa”

 

Po raz pierwszy w tej edycji zostaną utytuowane i nagrodzone firmy oraz instytucje naukowo-badawcze, które spełniają kryteria innowacyjnej firmy na rzecz bezpieczeństwa i obronności. W tej kategorii zostaną przyznane odrębne nagrody i wyróżnienia „Lider Innowacyjności na Rzecz Bezpieczeństwa Państwa”

 

Celem Konkursu jest uhonorowanie polskich firm oraz powstających w nich produktów, które mogą stanowić wyposażenie służb mundurowych, jak również, mogących usprawniać funkcjonowanie ich systemów zarządzania. W tym roku ocena dokonań uczestników Konkursu zostanie rozszerzona o promocję prac realizowanych w zakresie doskonalenia produktu, prowadzonych współnie przez przedsiębiorstwa przy udziale placówek naukowo-badawczych.

Aktualne potrzeby i wyzwania stojące przed naszym społeczeństwem oraz zarysowane potencjalne zagrożenia, problemom bezpieczeństwa i zdolności obronnych nadają przedsięwzięciu szczególny wymiar i znaczenie. Dlatego też min. zadaniem Konkursu jest promowanie nowych rozwiązań oraz innowacyjnych produktów, które realizowane są przez polskie podmioty gospodarcze.

 

Zgłaszane produkty zostaną poddane ocenie przez Komisję Konkursową pod kątem rzeczywistego spełniania w/w wymogów.

W Konkursie przyznane zostaną następujące nagrody:

 – statuetka: GRAND PRIX Lider Bezpieczeństwa Państwa – za produkt

– statuetka: Diamentowy Lider Bezpieczeństwa Państwa – za produkt

– statuetka: Lider Bezpieczeństwa Państwa – za produkt

– tytuł i statuetka: Lider Innowacji na Rzecz Bezpieczeństwa Państwa – dla   firmy/instytucji

– nagrody i wyróżnienia Sponsorów i Partnerów

 

Jeżeli powyższa oferta spełnia Państwa oczekiwania, zapraszamy do udziału w Konkursie i kontaktu z naszym Biurem

Patronat honorowy Gali:BBN-patronatcwiercjpg

Wideorelacja z tegorocznej Gali:


Pliki do pobrania: