Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

 ​ul. Krzysztofa Gotowskiego 6/17, 85-030 Bydgoszcz

 ​(52) 525-19-20

 ​(52) 525-19-21

 ​biuro@wojsko.media.pl

IX Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”

Wszystkich członków oraz sympatyków Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych, którym szczególnie bliska jest problematyka związana z aktualnymi problemami bezpieczeństwa i obronności Polski, a także zainteresowanych uzyskaniem źródłowych i wysoce specjalistycznych informacji oraz pragnących uczestniczyć w forum wymiany wiedzy i doświadczeń na ten temat serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w:

IX Międzynarodowej Konferencji i Wystawie

„Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”.

Szanowni Państwo!     

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 maja 2013 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się po raz dziewiąty Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”.

Wydarzenie to przygotowywane jest przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. oraz Agencję Lotniczą ALTAIR Sp. z o.o. – wydawcę miesięcznika  „RAPORT-wojsko, technika, obronność”.

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”, to coroczne wydarzenie gromadzące, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa kraju. To jedno z najważniejszych wydarzeń sektora, cenne źródło specjalistycznych informacji oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas tegorocznej edycji konferencji poruszana będzie następująca tematyka:

Operacja zwijania sił ISAF/NATO w Afganistanie;     Militarna rywalizacja Waszyngton – Pekin na Pacyfiku;     Rosja jako rynek zbytu dla sprzętu wojskowego po euforii zakupów najnowocześniejszych systemów uzbrojenia na Zachodzie;     Program budowy nowoczesnego systemu obrony przeciwlotniczej Polski z możliwością zwalczania rakiet balistycznych;     Program zakupu co najmniej 8 odrzutowych samolotów szkolenia i treningu;     Program nabycia kilkudziesięciu śmigłowców wielozadaniowych i specjalistycznych dla wszystkich rodzajów sił zbrojnych;     Program wyposażenia Marynarki Wojennej RP w okręty podwodne z siłowniami niezależnymi od dopływu powietrza atmosferycznego z możliwością odpalania pocisków samosterujących;     Polski program pancerny;     Rewolucja systemów bezzałogowych w Siłach Zbrojnych;     Budowa polskiego potencjału odstraszania.

Dzięki starannemu doborowi mówców i odpowiedniemu przygotowaniu omawianych zagadnień, a także często premierowym w skali kraju prezentacjom produktów, konferencja ta stała się jednym z najważniejszych wydarzeń sfery bezpieczeństwa i obronności Polski, a także cennym źródłem specjalistycznych informacji oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

          Konferencji towarzyszyć będzie wystawa ilustrująca produkty i usługi z sektora obronnego i przemysłu zbrojeniowego.

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, a także do zaprezentowania produktów i usług na stoiskach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej, tak aby wszyscy goście konferencji mogli zapoznać się z najnowszą ofertą Państwa firmy.