Gala 11. edycji Lider Bezpieczeństwa Państwa 2023

Gala 11. edycji Lider Bezpieczeństwa Państwa 2023

      W dniach od 5 do 8 września br. odbyła się kolejna XXXI edycja Targów MSPO w Kielcach. Jest to najważniejsze i największe wydarzenie targowe branży obronnej w Europie Wschodniej. Tegoroczna edycja zgromadziła największą liczbę Wystawców w dotychczasowej historii tychże Targów – 711      z Polski, Europy i świata.

 

      Nasze Stowarzyszenie brało udział w tym wydarzeniu (już po raz 18) wraz ze swoimi Współwystawcami – Castelior Sp. z o.o., aeroMind, Telbud SA, Partner Systems Sp. z o.o.

 

      W czasie trwania Targów w dniu 6 września (drugi dzień) odbyła się 11. edycja Uroczystej Gali wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2023”

 

    W tym roku zorganizowaliśmy Galę w Grand Hotelu w m. Kielce. Uroczystej Gali patronatu honorowego udzielił szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Minister w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jacek Siewiera. W czasie Gali uhonorowano nagrodami firmy polskie w dwóch kategoriach – INNOWACYJNY PRODUKT i INNOWACYJNA FIRMA.

 

     Ponadto wręczono indywidualne wyróżnienia (okolicznościowe kordziki) zasłużonym przedsiębiorcom i obywatelom za ich aktywny wkład w umacnianiu naszego systemu bezpieczeństwa narodowego. Wyróżnienia takie otrzymali: generał Mieczysław Bieniek, płk Tadeusz Koczkowski oraz przesiębiorcy: Stanisław Rokicki – Prezes Zarządu Polski Bazalt S.A. i Mennica Metale sp. z o.o. i Pan Andrzej Górecki – Prezes Zarządu Castelior Sp. z o.o. 

 

      Prezes Zarządu Stowarzyszenia Andrzej Ligus uhonorował specjalną statuetką Zarząd Targów Kielce w dowód podziękowania za dotychczasową wieloletnią współpracę. Nagrodę osobiście odebrał Prezes Zarządu Targi Kielce Pan dr Andrzej Mochoń. Druga statuetka została wręczona Kierownikowi Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych płk Jarosławowi Guzinowi.

 

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji Gali – czytaj więczej…