Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych

 ​ul. Krzysztofa Gotowskiego 6/17, 85-030 Bydgoszcz

 ​(52) 525-19-20

 ​(52) 525-19-21

 ​biuro@wojsko.media.pl

https://wojsko.media.pl/category/wydarzenia

Targi Obronności i Bezpieczeństwa Narodowego LOGIS-MIL 2024

Jako Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych ogłaszamy, że nasze Targi Obronności i Bezpieczeństwa Narodowego LOGIS-MIL 2024 odbędą się w dniach 13-15 czerwca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Tegoroczna edycja Targów LOGIS-MIL została objęta honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Patronat Ministra nie tylko dodaje prestiżu naszemu wydarzeniu, ale także potwierdza jego ważną rolę w promowaniu innowacji i współpracy w ramach sektora obronnego.

LOGIS-MIL to wynik naszych wieloletnich starań, mających na celu doskonalenie i promowanie polskiego sektora obronnego. Historia tych targów wywodzi się z LOGIS-POL oraz SUPPLY, które z czasem ewoluowały w LOGIS-MIL. Poprzednie edycje przyniosły owocne rezultaty i zbudowały mosty współpracy między przedsiębiorstwami a sektorem obronnym, co potwierdza ich status jako kluczowego wydarzenia dla branży.

Z dumą organizujemy to wydarzenie, które stanowi platformę do wymiany doświadczeń, prezentacji innowacji oraz nawiązywania strategicznych kontaktów biznesowych. Jest to dla nas oraz dla uczestników niepowtarzalna okazja do zaangażowania i wzajemnego inspirowania się w kontekście najnowszych technologii i rozwiązań obronnych. Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej strony Targów LOGIS-MIL 2024, aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu: https://logis-mil.wojsko.media.pl/